Nový Renault TRAFIC

robustná a dynamická dodávka

výbava

praktický, všestranný a bezpečný


4e20da9e06.webp

jednoduchý život na palube


Sadnite si za volant vašej dodávky Trafic a pracujte kdekoľvek. Kabína je vybavená skutočným modulárnym pracovným priestorom, stačí sklopiť operadlo stredného sedadla a kabína sa zmení na mobilnú kanceláriu. Ideálne miesto na umiestnenie notebooku a uloženie pracovných dokumentov na otočný stojan veľkosti A4.  

3c577e0a49.webp

optimalizovaný nákladový priestor


Vďaka poklopu v priečke môže Trafic ponúknuť 4,15 m využiteľnej nakladacej dĺžky, čo je najväčšia dĺžka v jeho segmente. Vďaka obdĺžnikovému pôdorysu je nákladný priestor optimalizovaný a zabezpečuje objem až 8,9 m3.

25153e07d9.webp

bezpečná jazda


Trafic sa môže pochváliť desiatimi novými asistenčnými systémami pre vodiča. Jazda s najvyššou úrovňou pohodlia vodiča: Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat, systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu, aktívny systém núdzového brzdenia a pod. Práca na cestách ešte nikdy nebola taká pohodlná a bezpečná.

7c48c7bc4c.webp

úpravy

naše riešenia pre podnikateľské sektory

Trafic Van sa už od roku 1980 prispôsobuje požiadavkám vašej profesionálnej činnosti. Vnútorné drevené obloženie, úložné priestory, široké možnosti prestavieb, všetko sa dá prispôsobiť vašim potrebám.

 

prispôsobte si

riešenie pre každý typ podnikania

naše špecifické prestavby pre vaše
podnikanie

9be3635e3d.webp

Trafic, dodávka pre akékoľvek podnikanie

Trafic je modulárny a môžete si ho prispôsobiť podľa svojich predstáv prostredníctvom rozsiahlej, na mieru šitej ponuky možností, príslušenstva a prestavieb.

Vyberte si verziu panelovej dodávky, ktorá ponúka 2 dĺžky, 2 výšky a užitočné zaťaženie od 5,8 do 8,9 m3. K dispozícii je veľké množstvo variantov: kabíny pre posádku, okná, priečky, dvere atď.

Vyberte si verziu kabíny s plošinou a prispôsobte ju jednej z mnohých verzií. Môžete si napríklad vybrať veľkoobjemové, chladiarenské, potravinárske a dokonca aj sklápacie prestavby.

 

objavte prestavby

Predáváme vozidlá značiek