4343621110.webp

Certifikovaní prestavbári Pro+

5a1fe5ba26.webp

rozsiahla sieť prestavbárov
s certifikáciou Pro+

Renault ponúka rozsiahlu celoeurópsku sieť prestavbárov s certifikáciou Pro+,
ktorí splnia vaše predstavy. K dispozícii je rozsiahla ponuka prestavieb vozidiel
na základe modelov Renault Express, Renault Kangoo, Renault Kangoo Van,
Renault Trafic and Renault Master. 

naše služby
na mieru

app-box-1.webp

 

preprava osôb

Zoznámte sa s riešením na prepravu až 9 osôb bez ohľadu na to, či sa jedná o VIP, obchodných zákazníkov alebo súkromné osoby. Nezabúdame ani na prestavby na prepravu osôb so zníženou pohyblivosťou. 

viac informácií

app-box-2.webp

 

preprava tovaru

Nájdite si vozidlo, ktoré je najvhodnejšie pre vaše podnikanie. Doručovanie balíkov alebo nákladu; prevádzkovanie pojazdného stánku s občerstvením; preprava čerstvých alebo chladených potravín; preprava zvierat.

viac informácií

app-box-3.webp

 

stavebné a údržbárske práce

Prepravujte svoje vybavenie na stavby pomocou valníkov výklopníkov a valníkov značky Renault a prepravujte svoje tímy v kabínach pre posádku. Na prácu vo výškach si vyberte naše prestavby pre zdvíhacie plošiny a žeriavy.

viac informácií

app-box-4.webp

 

zásahové a záchranárske vozidlá

Na prestavované vozidlá slúžia v oblasti záchranných a bezpečnostných služieb. Ponúkajú maximálnu adaptabilitu pre sanitky, hasičov, políciu, vyslobodzovacie vozidlá, obrnené vozidlá, diaľničné hliadky alebo pohrebné služby.

objednávky našich špeciálnych vozidiel


6adab65c70.svg

vozidlo na mieru

Pre všetky vaše požiadavky na montáž, príslušenstvo, farbu (k dispozícii je ich viac ako 200) alebo špecifické vybavenie. 

ade7b8cecc.svg

štandardy Renault

Sú navrhnuté podľa našich priemyselných postupov, ktoré zaručujú kvalitu značky Renault. Sú znakom dokonalosti a pomáhajú nám poskytovať efektívne popredajné služby v čo najkratšom čase.

4c4487ed0c.svg

optimálna dostupnosť

Pri výbere továrenských prestavieb (valník, sklopný valník, skriňová nadstavba, dvojkabína) je vozidlo vyrobené na výrobnej linke v rovnakom časovom rámci ako štandardné vozidlo.

Predáváme vozidlá značiek